Перепелиця: Головна ціль Путіна в Україні, – це знищення України, як держави

0
35

«Кінцева мета війни, яку Росія розв’язала проти України, – це знищення України, як держави.

Наприклад, Путін апелює до історії та говорить, що ідеологи української незалежності, яких він вважає націоналістами ще в XIX ст. говорили про необхідність створення незалежної від Росії держави, але при цьому багато хто з них говорив про необхідність збереження хороших відносин з Росією», – зазначив Перепелиця.

В цьому контексті російський президент ставить під сумнів необхідність існування української держави, незалежної від Росії, апелюючи до українських націоналістів, які в Росії вважаються фашистами.

За яких умов можуть бути хороші відносини з Росією?

«Звичайно, коли українська держава буде формуватися на федеральних принципах. Він проводить ту ж ідею в упаковці, яка приваблива для західного світу, тим більше, для Австрії: все одно Росія повинна домінувати в цьому регіоні і сама визначити, яка державна структура повинна бути в Україні: федеративна, конфедеративна або Україна буде в складі Росії.

Далі Путін говорив про умови припинення конфлікту: якщо ми приймемо умови «російського світу», тобто коли українці знову повернуться до російського світу, оскільки прийнятий закон про мову є дискримінаційним, порушує право використання різних мов для нацменшин. Тоді Путін не визнає факт наявності української мови, як державної, і розглядає українську мову, як ворожий Росії фактор. Таким чином, російський президент відмовляє нам в національній ідентичності, культурі.

Все це підконтрольне основним цілям російської війни з Україною: знищення України як незалежної самостійної держави та недопущення відродження української національної ідентичності, формування українців як нації. Він знову повертається до фабули, що «ми єдиний російський народ» і крапка.

Джерело: https://zik.ua

ПОШИРИТИ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ