У Сінгапурі побудують унікальний хмарочос з деревами на фасаді

0
51

Італійські компанії Carlo Ratti Associates (CRA) і датська фірма Bjarke Ingels Group (BIG) спільно розробили унікальний проект хмарочоса, який вже зараз будується в Сінгапурі. Будівля висотою 280 буде оповита пишною зеленню, а на її фасаді будуть рости дерева.
7aad9e11f98b098c4f374fe4176432baВисотні будинки з інтегрованим «вертикальним лісом» останнім часом стали популярні у архітекторів – одним з останніх прикладів може послужити проект Bosco Verticale, на основі якого планують побудувати ціле місто в Китаї. У таких спорудах дерева використовуються, щоб створити комфортну і природне середовище для мешканців або офісних працівників, а також поліпшити екологію урбаністичних просторів.4ba324638be3c1f3f79d7a4b3951ea38

«Внутрішній простір характеризується безліччю високотехнологічних рішень, що формують серію повністю кастомізованих приміщень для роботи або відпочинку. Датчики, Інтернет-Речей (IoT) і додатки на основі штучного інтелекту будуть інтегровані в усі куточки будівлі, що дозволить мешканцям налаштовувати простір під свої переваги», — йдеться в прес-релізі CRA.
Хмарочос зводиться на замовлення азійської фірми по роботі з нерухомістю CapitaLand і знаходиться в центральному діловому районі Сінгапуру. Завершення будівництва заплановано на 2021 рік.

Джерело: http://expres.ua/

 

ПОШИРИТИ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ