Проста рослина для протидії раку

0
51

В Університеті Ноттінгема, Англія, в невпинному прагненні до знайти кошти зцілення від раку, було проведено безліч досліджень і досягли екстраординарного укладення: з’єднання, присутнє в гострому перці, може бути ключем до нового покоління протиракових ліків; оскільки він вбиває пухлини, без дії на здорові клітини.

Капсаіцин, активний компонент чилі, справив “дивовижні” враження в тестах для знищення різних пухлинних клітин, включаючи рак підшлункової залози, один з найскладніших типів раку для лікування.

Вчені відмітили, що капсаіцин допомагає боротися з раком двома способами; один з них полягає в тому, що він уповільнює активність зміненого механізму в ракових клітинах, а інший полягає в тому, що цей пряний компонент чилі, зменшує утворення білку, який часто продукується у великих кількостях пухлинами передміхурової залози і може сигналізувати об наявність пухлини у чоловіків.

Для досягнення бажаного протипухлинного ефекту, згідно з цими дослідженнями, людина вагою близько 90 кг, може вживати близько 400 міліграм капсаіцину в тиждень.

Це еквівалентно вживанню від трьох до восьми свіжих гострих перців, залежно від пряного навантаження, яке вони містять; більше пряний, більше присутність капсаіцину.

Перці типу Habanero – це ті, які мають найвищий вміст капсаіцину відповідно до шкали Scoville. За оцінками, цей тип чилі містить більше 300 000 одиниць; інші різновиди, такі як jalapeños, можуть містити тільки від 2500 до 8000 одиниць Scoville.

І хоча в дослідженні рекомендується вживання від трьох до восьми свіжих перців на тиждень, виникає розбіжність відносно того, чи можуть високі кількості гострого перцю збільшити шанси на рак шлунку, тому краще всього було б зменшити кількість Чилі до двох або трьох в тиждень, тоді як дослідження дадуть переконливіші результати відносно раку шлунку.

Можна отримувати капсаіцин з інших джерел:

Перець солодкий і паприка: вони також містять капсаіцин в меншій пропорції, але вони не такі гострі. Їх можна використати в салатах і смузі, в які вони вносять особливий аромат.

Кмин: хоча він набагато менш пряний, ніж перець, але він містить капсаіцин і може надати вашій страві відмінний аромат.

Каррі: одним з основних інгредієнтів є куркума, яка надає їй жовтий колір і містить невелику кількість капсаіцину.

Вживайте його з продуктами, які містять крохмаль, такі як картопля, рис, хліб і кукурудза.

Змішайте його з молоком, сметаною або вершками.
Приготуйте соус медом, у вас буде поживний і здоровий гіркий соус.
Подрібніть чилі, додайте трохи цукру і лимонного соку, і ви можете використати його в якості приправи для м’ясних блюд.

Їжте його з сиром, він пом’якшує гострий смак перцю.

Будьте здорові!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ