Криза в Азовському морі: Росія готується до нападу, вказано на неспростовну деталь

0
25

Москва готує собі можливості для нападу, саме тому збільшує свою присутність у Азовському морі.

Таку думку виразив аналітик Пол Ґобл.

Відзначається, що лише за останні два тижні Кремль без розголосу перекинув п’ять військово-морських суден з Каспійської флотилії до Азовського моря нібито для захисту.

І саме те, які російські кораблі було переміщено сигналізує, що крок спрямований для посилення нападу.

Тепер Київ має вжити додаткових дій, щоб захиститись від зростання військової присутності Росії в Азовському морі.

На думку аналітика, додаткову військову присутність використають для спроб захопити більше території України. Один із варіантів – забезпечення наземного переходу до Криму.

Ґобл спростовує думку деяких експертів, що російські кораблі в Азовському морі –  це відповідь на захоплення судна «Норд». Або що це реакція на те, що українські спеціальні служби нібито можуть підірвати Керченський міст.

Аналітик зазначає, що кораблі, введені до Азовського моря, не підходять для виконання жодного з цих завдань. Проте вони добре підходять, щоб розпочати напад на узбережжя, або підтримати атаку по суші.

«Росія може готуватись до широкомасштабного нападу, щоб здобути наземне сполучення між контрольованою Росією територією і окупованим Росією Кримом», – зазначає Ґобл.

На думку експерта, у цій ситуації Росія хоче продемонструвати силу, щоб залякати Україну і показати, що станеться, якщо Київ просунеться на окуповану Росією територію.

Джерело: politeka.net

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ