Чому влітку починаються проблеми із засинанням?

0
59
Sleepless woman

У жаркий час року з безсонням стикаються дуже багато людей, стверджують лікарі. Даний розлад сну може бути пов’язаний з погодними умовами і нестачею кисню, пояснюють вони.

Якщо протягом кількох ночей ви спали менше, ніж 5 годин, це вже проблема. Миритися з постійним недосипом не потрібно, краще вжити заходів, які допоможуть налагодити більш якісний сон.

Через недосип гірше працює мозок – він не встигає відновити свої ресурси. На цьому тлі проявляється погіршення пам’яті, можуть загостритися захворювання, розвивається ожиріння, – про це розповіла лікар Вікторія Савицька.

«У людини, яка спить у середньому менше 7-8 годин на добу, вище ризик інсультів, інфарктів, гіпертонії, не кажучи вже про те, що без сну наш організм швидше старіє», – зазначила фахівець.

За словами Савицької, труднощі з засипанням сприяють невротизму: людина починає турбуватися про те, чи вдасться їй швидко заснути. Подібні думки посилюють емоційну напругу і лише посилюють проблему – занепокоєння з приводу безсоння може бути шкідливіше самого безсоння.

Щоб краще засинати, потрібно вміти розслаблятися. За дві години до сну потрібно відмовитися від будь-яких активних занять, – замість цього краще включити тиху приємну музику, почитати книгу, прийняти ванну з яким-небудь розслаблюючим ароматом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ