Луценко розповів, хто ще, крім Бабченко, був у списку на вбивство

0
40

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів докладніше про список кандидатів на замах з 30 осіб, в якому був і російський журналіст Аркадій Бабченко. Заяву він зробив в ефірі одного з українських телеканалів.

Так, Луценко заявив, що в списку значиться один з одеських проукраїнських активістів, а також колишній співробітник ФСБ РФ, який зараз знаходиться на території України.

“Герман Борис Львович (підозрюваний в організації” вбивства “Бабченко, – ред.) Звернувся (вже можна оприлюднювати – ця людина вже оприлюднив у Фейсбуці своє прізвище) до Цимбалюку, колишньому добровольцю АТО, з тим, щоб той зробив вбивство Бабченко Аркадія Аркадійовича. після цього Цимбалюк прийшов до Служби безпеки України і вступив в оперативну гру, щоб викрити і організатора, яким, за нашою версією, виступає пан Герман. Ряд інших агентів СБУ сприяли проведенню цієї операції “, – поінформував генпрокурор.

Він розповів, що у Германа і Цимбалюка було кілька зустрічей, на одній з яких він передав останньому 20 тисяч доларів як половину суми за вбивство Бабченко. Другу частину він повинен був віддати вже після вбивства.

“На наступній зустрічі він (Герман, – ред.) Сказав, що у нього є ще замовлення, і назвав прізвище одного з одеських проукраїнських активістів, потім сказав на наступній зустрічі:” У мене є замовлення “і назвав колишнього офіцера ФСБ Росії, який зараз знаходиться на території України. А далі сказав: “Взагалі-то список близько 30 осіб”, – додав Луценко.

“Замовник знаходиться на території Російської Федерації. На сьогоднішній день я не можу розголошувати певну доказову базу, яка є. Але вона буде розширена”, – пообіцяв генпрокурор.

Луценко повідомив і про експертні діях з телефонами Германа.

“З цього списку ми знаємо трьох осіб. Про решту ми не змогли дізнатися”, – поділився він.

За словами Луценка, слідчі сподіваються, що Герман піде на угоду і назве імена інших фігурантів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ