США офіційно відкрили посольство в Єрусалимі

0
9

Про це у понеділок на початку інавгураційної церемонії з відкриття дипмісії заявив посол США в Ізраїлі Давід Фрідман, повідомляє Reuters.

“Сьогодні ми відкриваємо посольство США в Єрусалимі, Ізраїль”, – сказав він.

Як повідомлялося, США раніше оголосили, що офіційно перенесуть своє посольство в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалима 14 травня.

На кордоні Сектора Гази за кілька годин до відкриття посольства США в Єрусалимі розпочалися сутички, у яких, за останніми даними, загинули щонайменше 38 людей.

Раніше в понеділок Ізраїльські військові поширили листівки і випустили сльозоточивий газ у напрямку Сектору Гази – як попередження для палестинців не підходити до кордону з Ізраїлем.

Президент США Дональд Трамп на початку цього року оголосив, що США визнають розділений Єрусалим столицею Ізраїлю, скасувавши таким чином десятиліття політики США в цьому відношенні.

Палестинці хочуть, щоб Східний Єрусалим був столицею їхньої майбутньої держави. Ізраїль приєднав Східний Єрусалим і оголосив все місто своєю столицею, цей крок не визнаний міжнародним співтовариством.

Рішення Трампа викликало протести, і 128 держав засудили його при голосуванні Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Читайте також: У Секторі Гази спалахнули сутички: 37 загиблих, сотні поранених
ПОШИРИТИ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ