Сім транспортних засобів із контрабандними сигаретами виявлено за добу на західному кордоні

0
25

Під час перевірки рейсового автобусу “Брест – Ковель”, що слідував через пункт пропуску “Доманове”, прикордонники Луцького загону виявили під обшивкою сидіння 300 пачок контрабандних сигарет вартістю майже 6,5 тисяч гривень.

Співробітники Держприкордонслужби протягом доби виявили в пунктах пропуску сім транспортних засобів із прихованими тютюновими виробами.

А військовослужбовці Львівського загону в пунктах пропуску “Рава-Руська” і “Грушів” під час здійснення заходів контролю також виявили сховки з контрабандними тютюновими виробами. У мікроавтобусі “Volkswagen” та легковому автомобілі “Ford” були сховані понад 570 пачок сигарет на загальну суму 15,9 тис. гривень. Товар був у запасному колесі, в бамперах та під обшивкою транспортних засобів.

Крім того, подібні ситуації зафіксовані в пунктах пропуску “Шегині” та “Порубне”. Правоохоронці Мостиського й Чернівецького загонів у паливному баку “Volkswagen”, у кабінах вантажівок “MAN” і “DAF” та між сидіннями й газовим балоном “Audi” знайшли загалом майже тисячу пачок курива.

Усі знайдені контрабандні сигарети вилучено встановленим порядком та передано працівникам фіскальної служби для прийняття подальшого правового рішення.

Джерело: https://ua.censor.net.ua/n3065826

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ