СБУ допитала та обшукала лідера забороненої Компартії Симоненка

0
19

Працівники Служби безпеки України провели 24 санкціоновані обшуки та допитали керівника забороненої Комуністичної партії України Петра Симоненка.

“Симоненко був допитаний працівниками СБУ. У нього вдома і не тільки було проведено ряд обшуків. Всього було проведено 24 обшуки, наразі ми працюємо з тими матеріалами, які зібрали під час цих процесуальних дій”, – розповів в ефірі українського телеканалу голова СБУ Василь Грицак.

Нині правоохоронці досліджують вилучені матеріали та призначили експертизу виявленої зброї.

“Призначена експертиза щодо поліграфічної продукції, на предмет наявності ознак злочину. Також на експертизу були направлені предмети, схожі на зброю, зокрема мова йде про автоматичний пістолет Стєчкіна і 120 набоїв”, – додав Грицак.

Днями СБУшники обшукали керівників Компартії. Їх підозрюють у державній зраді та спробах захопити державну владу. Тоді ж правоохоронці виявили агітаційні матеріали із забороненою символікою, що планувалися на замовлення російських кураторів для публічного поширення 9-го травня.

Нагадаємо, 16 грудня 2015 Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов  Мін’юсту щодо заборони діяльності Комуністичної партії України. Згодом КПУ подала апеляційну скаргу. Однак у вересні 2017 розгляд апеляції було зупинено до вирішення Конституційним судом питання про конституційність заборони комуністичної символіки.

Тим часом Вищий адміністративний суд відмовив КПУ у відкритті касаційного провадження щодо оскарження правового висновку Мін’юсту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ