Штаб ООС повідомив про підготовку бойовиками провокацій на 9 травня

0
137

Українські військові контролюють ситуацію та готові дати відсіч ворогові.

Командування операції Об’єднаних сил (ООС) готується до погіршення ситуації на сході України. За даними штабу операції, бойовики російсько-окупаційних військ готують до 9 травня провокації. Незважаючи на це, військовослужбовці Збройних сил України повністю контролюють ситуацію та готові до будь-якого її розвитку.

“9 травня залишається тією датою, коли супротивник використовуватиме всі наявні сили і засоби, щоб спровокувати ситуацію – як на території, де триває мирне життя, так і на лінії зіткнення”, – підкреслив начальник штабу, перший заступник командувача ООС Валерій Залужний на брифінгу в Краматорську.

При цьому Залужний нагадав про те, що українські військові готові зірвати плани бойовиків щодо ескалації конфлікту в Донбасі.

“Ми готові до будь-якого розвитку ситуації. Ми не дозволимо зробити те, що вони намагатимуться зробити”, – додав він.

З моменту переформатування антитерористичної операції (АТО) на операцію Об’єднаних сил 30 квітня, терористи не залишають спроб спровокувати бійців ЗСУ.

“Швидше за все, з початку операції Об’єднаних сил супротивник намагається спровокувати наші війська до більш активних дій, показує власну присутність й рішучість. Ми даємо адекватну відповідь. Жодне втрачене життя, здоров’я нашого солдата не залишиться без уваги і не залишиться безкарним для тих, хто стріляє в наших воїнів”, – зазначив Залужний.

Він нагадав про те, що минулої доби 6 травня, ситуація в зоні ООС загострилася, бойовики 80 відкривали вогонь, зокрема й із заборонених Мінськими угодами артилерії і мінометів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ