Україна та Угорщина разом працюватимуть над імплементацією закону про освіту – Клімкін

0
32
Україна та Угорщина мають намір спільно працювати щодо імплементації закону “Про освіту”.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, виступаючи під час Години запитань до уряду в парламенті, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Протягом останніх днів відбулися мої перемовини з міністром закордонних справ Угорщини і вчора відбулися наші спільні переговори з міністром освіти та науки України та з міністром людських ресурсів Угорщини. В результаті домовлено, що ми будемо працювати разом з українськими громадянами угорського походження, з угорською громадою над планом імплементації закону”, – сказав Клімкін.

Він зазначив, що міністерство працює з усіма країнами Європейського Союзу, щоб пояснити у чому полягає сенс закону. “Наразі нами домовлено, що ми будемо послідовно працювати з метою виконання і всього нашого міжнародного доробку і в рамках імплементації закону на основі того, що прийняла Верховна Рада”, – зазначив міністр.

Верховна Рада 5 вересня ухвалила закон про освіту, який передбачає, що мовою освітнього процесу є державна мова — українська. В Угорщині, Румунії, Польщі висловили стурбованість через норми про мову навчання для представників національних меншин України.

Україна направила закон “Про освіту” на експертизу до Венеційської комісії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ