Адвокат каже, що Янукович хоче приїхати на суд, але не може

  0
  44
  Адвокат Януковича Віталій Сердюк заявив, що по питанню заочного суду над Януковичем треба допитати ряд важливих свідків.

  Про це він заявив в Оболонському райсуді у п’ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

  “Шановний суд, просимо викликати і допитати ряд свідків, чиї покази важливі для розгляду питання про спеціальний судовий розгляд щодо Януковича, щоб розглянути покази про замахи на життя Януковича та інші важливі свідчення”, – сказав Сердюк.

  Водночас він зазначив, що Янукович хоче брати особисто участь у суді щодо себе, але не може через ряд об’єктивних причин.

  “Янукович не переховується від правосуддя і бажає прийняти участь, але існують важливі причини, чому він не може приїхати”, – сказав Сердюк.

  Після цього колегія суддів на чолі з головуючим суддею Владиславом Дев’ятком пішла до нарадчої кімнати, щоб вирішити питання про передачу на розгляд по суті справи екс-президента Віктора Януковича про державну зраду або про повернення обвинувального акту прокурору.

  “За наслідками вимог сторін і дослідження наданих матеріалів сторонами суд видаляється до нарадчої кімнати”, – сказав Дев’ятко.

  За даними Генпрокуратури України, Віктора Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

  ПОШИРИТИ

  БЕЗ КОМЕНТАРІВ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ