У разі знищення автостоянки «Волгоградский» в Києві — Лісовий масив заблокують автівками

  0
  32

  “Чиновники Києвради намагаються знищити власність громади — стоянку на розі вулиць Мілютенка і Шолом-Алейхема заради сумнівного будівництва, — про це сьогодні заявили мешканці Лісового масиву під час пресс-конференції в ІА “Українські новини”.

  «Найефективніший спосіб захистити законне майно громади -– судовий розгляд, — вважає , — про це повідомив сьогодні під час прес-конференції в агенції “Українські новини” Дмитро Жуков партнер адвокатськои фирмы “Прагнум”, — Тим більше, що природоохоронні організації підтримують мешканців Лісового, а також «Київзеленбуд» — за майбутнє стоянки. Але законний спосіб в Україні досі не працює!

  19047821_809784565854412_917258012_n-696x392

  Тому, можна спрогнозувати, чим жвавіше автовласників стоянки будуть звідти виколупувати – тим голоснішим буде гвалт! Якщо 300 автівок припаркують де-попало – Лісовий буде заблоковано. Можна просто запаркуватися серед вулиці – ефект буде приголомшливим. До речі, страйкарі-маршруточники мали 50 машин і добилися своїх прав. А тут – 350!» — зазначив Жуков.

  При потребі автовласників підтримають «Азов» і «Правий Сектор» — каже голова кооперативу «Волгоградський», фактичний власник стоянки, Сергій Трубєцкой, — Але навіщо доводити до крайнощів? Поруч з автостянкою раніше було знищено близько гектару лісу. Чому не будуватися там, а не на місці нашого майна?

  Основними ініціаторами знесення автостоянки спікери вважають тих самих осіб, які будують торгівельний центр просто на станції Героїв Дніпра.

  «Усю цю справу штовхають Спасібко, Крохмалюк і Буділов», — визначили учасники пресконференції. Рішення міськради, про зазіхання на автостоянку було ухвалене «з голосу» під час засідання Києвради і є назаконним по цілому ряду причин.

  Саму стоянку мають ніби то перенести на територію кооперативу «Братиславський», яким володіє громадянин Закарпаття: «Один громадянин з закарпаття оформив у власність 0,7 га київської землі в довічну власність! І Київрада миттєва дала на це згоду!”

  Вже відбулися спроби “переселити” стоянку примусово. При цьому ділянку, яка мала прийняти “переселенців” нещадно вирубали попри крики і протести жителів району. Про що був складений акт і викликана поліція.

  “Люди без опізнавальних знаків з бензопилами різали дерева ніби для майбутньої перенесеної площадки – каже Федорченко Виталий представник сайту lesnoy.kiev.ua, — У 16 році про плани забудовників Лісового дізналися випадково. Публічна інформація була відсутня. Вникли в суть нововведень. Були в шоці! На Лісовому попри волю власників квартир і будинків запланували будувати 25 поверхові комплекси та супермаркети. Жителі категорично проти. 1900 жителів підписали протест проти свавільної змови забудовників і міськвлади. В Інститут генплану відправили.

  У Генплані розвитку Києва до 2020 року питання перенесення автостоянок не згадувався! Передача землі в кооператив “Братиславський” теж не обговорювалася. У жеку під час зборів питання про стоянкових темах не піднімалося. Не дивлячись на протест жителів Київрада затвердила паркувальні зони Братиславська 38а і Шолом-Алейхема. І тоді 5 травня з’явилися 7 осіб з грубими порушеннями пиляли дерева під якими гуляли люди. Склали акти про злочин.

  Екологічна експертиза у “лісорубів” була відсутня. Як і договір про виконання робіт. Велика частина дерев була знищена. Брат 42, 40. Нарікають на підсилений шум і пил через знищення дерев. Ближче до Юності зникло також кілька десятків дерев.

  Відповідей на листи мешканців Лісового — немає! Люди вирішили реєструвати органи самоврядування на місці. І захищатися всіма доступними засобами.

  19047732_809784602521075_376331762_nМостовий Олександр: Юрист кооперативу “Волгоградський”:

  “За 17 років ми не можемо реалізувати право через бездіяльність чиновників. Кожного року проект розроблявся і знову повертався. Закон чиновники трактують вільно, на свою користь, попри статтю земельного кодексу. Яка гарантує: особа яка здійснює утримання ділянки тривалий час — має право отримати її без аукціону.

  В апеляційній інстаціі відмовили в задоволенні позову. Мовляв КМДА не винна, департамент земресурсів винний – на нього і скаржіться. Звертайтеся до нього. Ми вважаємо що це рішення незаконне по своїй суті. Кооператив продовжуватиме захищати свое законну нерухомість”.

  Дмитро Жуков, партнер юридичної компанії “Прагнум”:

  “Україна отримала безвізовий режим. Одним з основних приципів Права у світі – є право захисту власності. Вище цього — тільки право на життя і здоров’я.

  Є такий термін — очікуваний інтерес. Тобто люди внески платили, очікували що будуть використані кошти підуть на благо кооперативу. За ці кошти були облаштовані каналізація, дороги, огорожа, відеоспостереження. 36 років люди платили грош! Це звичайні люди, які від зарплати віддавали і віддають. А тепер Києвська влада говорить, що 36 років платежів нікому не цікаві.

  На стоянці побудовано приміщення охорони, пульти спостереження. Власність зареєстрована в реєстрі прав, в кадастровому плані є теж ці об’єкти нерухомісті. 120 стаття Земельного Кодексу говорить — якщо є у власністі нерухомість – ділянка під нею автоматично його. Київрада не мала права віддавати шматочки громадської власності! Для великого бізнесу громадське майно — камінчик який можна відфутболити і прокласти свій грошовий потік”.

  Джерело: ukrpress.info

  ПОШИРИТИ

  БЕЗ КОМЕНТАРІВ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ