ДПСУ відрапортувала, що до безвізу готова

  0
  18

  Держприкордонслужба повністю готова до дії нових правил щодо перетину кордону громадянами України в рамках безвізового режиму.

  Про це 10 червня заявили у ДПСУ.

   “Для зручного та безперешкодного перетину державного кордону на всіх напрямках облаштовано понад 1300 робочих місць, які  оснащено приладами біометричного контролю.  Для підтримання ритмічності пропускних операцій на кордоні з ЄС основні пункти пропуску посилено прикордонними нарядами та доукомплектовано персоналом”, – заявили Держприкордонслужбі.

  Крім того, запроваджено посилений режим служби, у тому числі із залученням резервів.

  В рамках лібералізації візового режиму у спільних заходах із співробітниками ДПСУ беруть участь представники Європейської агенції з прикордонної та берегової охорони FRONTEX – спеціалісти зі Чехії, Франції, Польщі, Нідерландів, Естонії, Словаччини, Італії, Словенії та Литви, зазначили у службі.

  “З 10 червня іноземні експерти перебуватимуть у пунктах пропуску для авіаційного сполучення: “Бориспіль”, “Жуляни”, “Одеса”, “Львів” та автомобільного: “Тиса”, “Лужанка”, “Ужгород”, “Ягодин”, “Краковець”, “Рава-Руська” та “Порубне”, – нагадали прикордонники.

  Для уникнення можливих непорозумінь під час перетину кордону у разі потреби співробітники ДПСУ, як і іноземні експерти, нададуть вичерпну консультативну допомогу.

  ПОШИРИТИ

  БЕЗ КОМЕНТАРІВ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ