Україна не надаватиме Донбасу особливого статусу – Кабмін

  0
  18
  В уряді зазначили, що Києву вдалося переконати світ у тому, що на сході України відбувається російська агресія, а не громадянська війна.

  Заступник міністра з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак заявив, що вимога щодо прийняття Києвом особливого статусу для окупованих територій фактично нівельовано.

  Про це він заявив у інтерв’ю для “Обозревателя“.

  “Ми прийняли Закон “Про особливий порядок місцевого самоврядування…”, і більше про цей пункт ніхто не згадує. Зараз цю вимогу до України фактично нівельовано. За ці роки світ зрозумів, що має місце російська агресія у чистому вигляді”, – зазначив Гримчак.

  За його словами, з анексії Криму та початку війни на Донбасі Київ переконував світ, що на сході України відбувається російська агресія, а не громадянський конфлікт.

  “Ми показували фото техніки, яка у нас ніколи не випускалася, ніколи не стояла на озброєнні. Всі ці роки ми переконували світ, що мова йде про російську агресію, про вторгнення військ РФ. І, думаю, нам нарешті вдалося. Риторика міжнародних відносин дуже сильно змінюється, особливо останнім часом”, – резюмував Гримчак.

  ПОШИРИТИ

  БЕЗ КОМЕНТАРІВ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ