Волонтер розповів про співпрацю ветеранських організацій з російськими спецслужбами

  0
  21

  Так звані “ветерани” працюють на російську ФСБ, розкрадають державні гроші та сумують за СРСР.

  Про це розповів волонтер Роман Синіцин у інтерв’ю “Апострофу“.

  За його словами, ніхто не знає, скільки виділяється грошей на фінансування численних “ветеранських організацій”, адже гроші виділяє як держава, так і місцеві органи самоврядування. Він додав, що значна частина цих грошей розкрадається. А мова йде про десятки мільйонів.

  “Схема проста. Створюється всеукраїнська організація з філіями, представництвами в кожній області або в кожному районі. Там садять якогось “дєдушку”, і цьому “дєдушці” виділяють з районного чи з міського бюджету, скажімо, 100 тисяч гривень. І от вони “пиляють” ці кошти. А організація — під Палієм чи під Цибенком. Там вертикаль чітко вибудувана”, – пояснює Синіцин.

  Волонтер додав, що найбільше зачепило те, що керівники численних ветеранських організацій, які фінансуються з держбюджету, не визнають війну на Донбасі.

  “Вони ватники. Такі ідейні ватники. Це вороги насправді. І їх треба бити. Усі вони сумують за своїм комсомольським минулим, дуже сильно. Я взагалі впевнений, що оці їхні “топи” – той же Палій, Цибенко — це пряма агентура ФСБ і Москви. Вони проводять заходи, зрежисовані в Москві, типу “безсмертного полка”, і активно беруть в них участь”, – зазначив Синіцин.

  Волонтер переконаний, що керівники цих “ветеранських рухів” – кремлівська агентура.

  “Якщо подивитися на того ж Палія, то до 2013 року він двічі на місяць літав до Росії, вони там з ветеранськими організаціями проводили якісь спільні заходи. Причому там ветерани розвідки, ветерани ФСБ”, – підкреслив Роман.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Дніпрі закривають фінансування усіх ветеранських організацій.

  ПОШИРИТИ

  БЕЗ КОМЕНТАРІВ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ