НАБУ показало, як корупційні справи застрягають у судах

  0
  26
  Усі рекорди б’є справа судді з нерухомістю в Іспанії.

  65 справ, розслідуваних детективами Національного антикорупційного бюро України, скерували до суду прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури станом на 30 квітня. Суди ухвалили рішення лише у 17 з них. 26 справ перебувають у стадії розгляду, а розгляд 22-х не розпочався. Про це повідомляється на сайті НАБУ.

  Згідно з повідомленням, деякі справи лежать у судах без руху більше року. Серед причин затягування розгляду: проблеми з визначенням підсудності, неможливість сформувати склад суддів, неявка учасників, повернення обвинувального акту тощо.

  «Усі рекорди б’є справа про отримання неправомірної вигоди суддею Сєвєродонецького міського суду (відома як суддя з нерухомістю в Іспанії) – судовий розгляд не розпочато впродовж 14 місяців. 12 місяців у суді безрезультатно знаходиться справа про незаконний вплив на міністра економічного розвитку та торгівлі, впродовж 11 місяців — справа про отримання неправомірної вигоди начальницею відділу прокуратури Кіровоградської області», – додали у НАБУ.

  Інфографіка, яку оприлюднило відомство, свідчить про те, що інші справи, розгляд по яких досі не розпочато, стосуються отримання неправомірної вигоди посадовцями, заволодіння державними землями, розтрати коштів тощо.

  ПОШИРИТИ

  БЕЗ КОМЕНТАРІВ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ