СИН ПОРОШЕНКА ТАНЦЮЄ ХІП-ХОП У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ У ФУТБОЛЦІ RUSSIA

  0
  122

  Молодші діти Президента України – Михайло, Олександра і Євгенія Порошенки узяли участь у щорічній фотозйомці для випускного альбому престижного британського Concord College цими днями.

  Їхні однокласники виклали у соцмережі світлини не лише з офіційної фотозйомки, але й з попередніх подій під час навчання.

  На одному з фото Михайло Порошенко, який займається танцями (зокрема, хіп-хопом) позує з товаришами у футболці з написом Russia попри те, що в Україні Росія визнана державою-агресором, яка анексувала Крим і окупувала частину Донбасу.

  Увагу на цьому фото акцентував журналіст Левко Стек на своїй сторінці у Facebook  в п’ятницю.

  «Крайній справа – Михайло. Він же – молодший син Петра Порошенка. Він же – учень престижного британського коледжу Concord. Він же – власник стильної футболки Russia. Він же – отримає від баті добрячої прохучанки за цю фотосесію», – написав пан Стек.

  Окремі користувачі звернули увагу, що на футболці важко розгледіти літеру «U» у назві «RUSSIA» і стверджують, що насправді на футболці написано «RSSIA». Утім, ця абревіатура розшифровується як Russian Summer School on Institutional Analysis — Російська літня школа інституційного аналізу.

  До того ж, сама футболка виконана у державних кольорах Росії – білому, синьому і червоному.

  Інші ж користувачі соцмереж знайшли комплект олімпійської форми Росії попередніх років і стверджують, що футболка Михайла Порошенка саме звідти. Мовляв, літера “U” просто потрапила у зморшку тканини на фото.

   

  Сайт Таблоid, де було оприлюднено світлини дітей Порошенка, пише, що «у мережі нелегко розшукати світлини нащадків гаранта, особливо у соцмережах, де їхні акаунти закриті».

  «Однак кілька фото виклали однокласники Михайла, Олександри та Євгенії Порошенків. Женя та Саша Порошенки мають закінчити навчання у “Конкорді” вже цього року, а Михайлу начебто ще рік», – зазначає сайт.

  На окремих фото видно, що Михайло із друзями залюбки зображують мачо, а син Порошенка взагалі оголив прес.

   

  До речі, Михайло Порошенко наприкінці травня має приїхати в Київ, де завершиться його навчання у Кловському ліцеї.

  Сайт «Страна» додає, що навчання одного учня у престижному Concord College коштує батькам 1,3 млн гривень щороку.

  Щодо фото, зазначається, що напередодні випускних іспитів діти Порошенка брали участь у традиційному Photo Day – випускній фотосесії.

  Олександра Порошенко з подружками.

  Світлини зроблені на задньому подвір’ї коледжу, що розташований поруч із старовинним замком ХІІІ століття – Актон-Барнелл (Acton Burnell).

  Тож студенти робили групові знімки на фоні руїн і зелених галявин. Окрім, офіційних, вони робили й неформальні фото на пам’ять.

  Concord College – міжнародний учбовий заклад у графстві Шропшайр, яке спеціалізується на підготовці іноземних студентів до вступу в британські університети.

  ПОШИРИТИ

  БЕЗ КОМЕНТАРІВ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ