Україна припинила електропостачання окупованої Луганщини

0
46
Водночас, в ОРЛО заявили, що отримують електроенергію із “суміжних територій”.

У ніч на 25 квітня національна енергетична компанія Укренерго припинила постачати електроенергію на окуповану частину Луганської області через заборгованість. Про це написав у Facebook голова компанії Всеволод Ковальчук.

Як повідомляють сайти сепаратистів, пізно ввечері 24 квітня Луганськ та інші населені пункти на неконтрольованій українським урядом частині Луганщини залишилися без електропостачання. Відключення було нетривалим, в окупованому обласному центрі світло зникло о 23:43, а з’явилося о 0:15 25 квітня.

«Електроенергії, яка надходить із суміжних територій, нам вистачає», – заявив Павло Мальгін, якого в угрупованні «ЛНР» називають «міністром палива, енергетики та вугільної промисловості». Про те, з яких саме «суміжних територій» надходить електроенергія, Мальгін не уточнив.

Національна енергетична компанія Укренерго ввечері 24 квітня повідомила, що з 25 квітня подача електроенергії на територію окремих районів Луганської області припиняється. Причиною припинення є несплата протягом тривалого часу за поставлену і спожиту на неконтрольованій території електроенергію.

 

Напередодні ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання” заявляло, що з 25 квітня згідно з рішенням Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та ДП “Енергоринок” припиняє постачання електроенергії в неконтрольовану частину Луганської області через відсутність оплати за послуги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ