Путін заборонив грошові перекази в Україну через іноземні платіжні системи

0
48

У вівторок, 4 квітня, президент Росії Володимир Путін підписав федеральний закон, що забороняє переводити гроші з Росії в Україну за допомогою іноземних платіжних систем.

Про це повідомляє портал правової інформації РФ.

Відповідно до закону, у разі введення іноземною державою заборон щодо російських платіжних систем транскордонні перекази грошей без відкриття банківського рахунку в рамках платіжних систем, будуть можливі з Росії в таку державу лише за умови, що оператор платіжної системи, оператори послуг платіжної інфраструктури прямо або побічно контролюються РФ.

Банк Росії повинен буде розміщувати на своєму офіційному сайті відомості про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані ЦБ. Передбачені законом обмеження будуть застосовуватися з дня розміщення регулятором таких відомостей.

Відзначається, що даний закон вступає в силу через 30 днів з дня його офіційної публікації.

Раніше, в середу, 22 березня, під час засідання Державної Думи в Росії був прийнятий закон, що обмежує грошові перекази з РФ в іноземні держави за допомогою іноземних платіжних систем.

У Держдумі стверджують, що дії даного документа спрямовані на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем в Україні.

Протягом 2016 року кількість грошових переказів в Україну і за її межі збільшилася на 10%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ