У Мінську затримали українську журналістку

0
103
Крістіна Бердинських повідомила, що офіційно акредитована для роботи.

Українську журналістку видання “Новое время” Крістіну Бердинських затримали у столиці Білорусі Мінську. Про це повідомила сама Бердинських на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, вона знаходилася на вул. Фабриціуса, 4, куди прийшли родичі затриманих білорусів, які брали участь у протестах. Туди під’їхав наряд міліції на автобусі, сповістивши, що отримано повідомлення про злочин. Переписали дані 13 осіб, в тому числі Крістіни, сказали зайти в автобус й повезли в Московський РВД м. Мінська.

Бердинських повідомила, що офіційно акредитована для роботи в Мінську.

За її словами, в бусі перебувають 13 людей, їм повідомили, що вони не затримані й міліція буде з’ясовувати обставини.

Тисячі людей вийшли на вулиці різних міст Білорусі впродовж останніх тижнів на знак протесту проти непопулярних змін до трудового законодавства, які передбачив указ президента Аляксандра Лукашенки. Протестувальники незадоволені запровадженням податку щодо «дармоїдів», тобто безробітних. Виступи, які мають назву «марші недармоїдів», стали найбільшими за останні роки антиурядовими демонстраціями.

Протести тривають, попри рішення Лукашенки відкласти запровадження законодавчих змін. Понад 150 учасників протесту були заарештовані по всій Білорусі з 1 березня, в тому числі, білоруські журналісти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ