Ердоган: Поки європейці називають мене диктатором, я буду називати їх нацистами

0
77

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що буде називати європейські країни нацистами поки вони називають його диктатором, повідомляє Hurriyet daily news.

“Якщо я критикую Німеччину, я називаю речі своїми іменами. Якщо я говорю про це, використовуючи нацистське порівняння, я вживаю його в правильному значенні. Те ж саме стосується Нідерландів. Ви не пускаєте нашого міністра в консульство, ви спускаєте своїх собак на людей… Де міжнародне право? А потім вони стурбовані, коли ми говоримо про нацизм”, — сказав президент.

Нагадаємо, що раніше в Нідерландах заборонили агітаційні виступи турецьких міністрів, після чого Ердоган назвав голландський уряд фашистами.

Після цього від подібних виступів відмовилися і кілька міст Німеччини.

Президент Європейської ради Дональд Туск, у свою чергу заявив, що побачити нацизм серед голландців можуть лише відірвані від реальності люди.

Ердоган також заявляв, що канцлер Німеччини Ангела Меркель застосовує нацистські методи. У відповідь вона вимагала від Туреччини припинити використовувати термін “нацизм” при згадці про німців і голландців.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ