Нацагентство з повернення активів почало набір співробітників

0
78

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів початок відбір співробітників і має намір розпочати свою роботу до 2018 року, заявив глава Нацагентства Антон Янчук.

“Сьогодні Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії Б і В центрального апарату Нацагентства. Конкурс буде оголошений на 16 вакантних посад”, – сказав Янчук, передає Інтерфакс-Україна.

Зокрема, оголошені конкурси на посади керівника та спеціалістів по виявленню та розшуку активів, фахівців юридичного, міжнародного управління, фахівців у сфері комунікацій.

“Ми зацікавлені у відборі, в першу чергу, якісних кваліфікованих фахівців. Зважаючи на те, що Агентство буде виконувати нову для українського правового поля функцію, готових на 100% фахівців даних напрямків навряд чи можна знайти в Україні, але є перелік професій або напрямків, де ми можемо знайти фахівців”, – сказав глава Нацагентства.

За його словами, відомству потрібні фахівці у сфері фінансової безпеки, співробітники правоохоронних органів, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, корпоративні юристи.

Крім того, Янчук додав, що Нацагентство хоче вийти на рівень зарплати для фахівців у 20 тис. грн.

“Ми орієнтовані на те, щоб функції розшуку та управління заробили в 2017 році. Можливо, не на 100%, але принаймні стали такими, щоб Агентство змогло їх реалізовувати”, – сказав глава відомства.

Він уточнив, що відомство хоче до кінця осені набрати таку кількість співробітників, що дозволить почати виконувати його функції.

ПОШИРИТИ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ