СТАЛО ВІДОМО, КОЛИ ПОЧНУТЬ ПЕРЕВІРЯТИ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ СБУ

0
80

Заступник голови НАЗК заявив, що порядок перевірки розроблений і перебуває на завершальному етапі погодження

У реєстрі електронних декларацій є декларації всіх керівників Служби безпеки України, але НАЗК зможе розпочати їх перевірку після затвердження окремого порядку та отримання доступу до державної таємниці. Про це повідомив заступник голови НАЗК Руслан Радецький, передає “Укрінформ”.

“Багато розмов, що СБУ нібито приховала ту чи іншу інформацію. Повірте мені, що ніхто нічого не приховав. Але в країні сьогодні фактично йде війна, тож відповідно до Закону про запобігання корупції має бути розроблений окремий порядок перевірки щодо осіб такого складу”, – сказав Радецький.

Він також додав, окрім порядку перевірки, має бути також отриманий доступ до державної таємниці та спеціально обладнане приміщення.

Радецький зазначив, що зараз НАЗК “проводить цю роботу”. Зокрема, він заявив, що порядок перевірки розроблений і перебуває на завершальному етапі погодження.

“Працівники СБУ подали декларації, в реєстрі все це є. Як тільки наша уповноважена особа отримає доступ до державної таємниці, вона піде і буде перевіряти всі ці декларації”, – сказав член НАЗК.

Нагадаємо, центр протидії корупції (ЦПК) подав позов до Київського окружного адмінсуду на Службу безпеки України за неоприлюднення е-декларацій керівників відомства.

ПОШИРИТИ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ