Гройсман кличе блокадників на переговори

2
317

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликає учасників блокади Донбасу зібратися і знайти спільне вирішення проблеми.

Про це він написав у Facebook.

“Закликаю усіх, хто справді зацікавлений у вирішенні цього комплексу проблем – до професійного обговорення і спільної роботи. Уряд готовий стати майданчиком для такої роботи”, – заявив очільник Кабміну.

За його словами, представники авторитетних громадських організацій сформулювали свою позицію щодо вирішення питань, пов’язаних з так званою “вугільною блокадою”.

“Можу погоджуватись чи не погоджуватись з конкретними оцінками чи рекомендаціями, сформульованими у цій заяві, але не можу не погодитись з принциповою позицію – потрібно нам усім визначити чітку державну політику як в сфері енергетики, так і в питаннях окупованих територій. Тільки тоді можна запобігти спекуляцій і зловживань у цій сфері”, – написав він.

Гройсман відреагував на відповідне звернення громадських організацій та аналітичних центрів щодо вирішення проблем енергетичної незалежності України.

25 січня ветерани АТО оголосили торгову блокаду окупованих районів Донбасу. Заблокували залізницю на кількох напрямках. Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом перекриття залізниці.

15 лютого уряд увів надзвичайні заходи в енергетиці через нестачу вугілля. У зв’язку з цим 16 лютого пройшло засідання Ради національної безпеки і оборони. За його результатами доручили Кабінету міністрів та НКРЕКП вивчити об’єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію та житлово-комунальні послуги.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ