У КИЄВІ ВВЕДУТЬ ЄДИНУ КВИТАНЦІЮ ДЛЯ ОПЛАТИ КОМУНАЛКИ

0
211

Єдину платіжку запустять найближчим часом. КМДА та комунальне підприємство “Головний інформаційно-обчислювальний центр” планують ввести єдину квитанцію для оплати всіх житлово-комунальних послуг.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, передає УНІАН.

“Ми прагнемо в місті повернутися до розрахунків за єдиною квитанцією, де вказані всі комунальні підприємства, що надають послуги в Києві”, – сказав він.

На думку чиновника, єдина платіжка буде зручною як для населення, так і для одержувачів платежів.

У КМДА повідомили, що з 10 січня кияни отримали оновлені платіжні документи, які дійсні тільки для оплати послуг за утримання прибудинкових територій, водопостачання і водовідведення холодної та гарячої води.

Новий формат платіжки був задуманий для того, щоб підготувати населення до єдиної квитанції, яка буде запущена найближчим часом.

Нагадаємо, державне підприємство “Укрпошта” в своїх відділеннях у Києві від початку року не приймає комунальні платежі за квитанціями, які формує комунальне підприємство “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (ГІОЦ). В “Укрпошті” кажуть, що комісія, що діяла до цього, невигідна підприємству, бо послуга – збиткова. Натомість переговори з ГІОЦ щодо нового розміру комісії поки що не дали результату. У ГІОЦ уточнили, що “Укрпошта” хоче підвищити комісію втричі – до 1,5%.

Від початку 2017 року державний “Ощадбанк” ввів комісію за прийом комуналки – 3 гривні за кожен платіж. Не сплачуватимуть їх лише ті пенсіонери, які мають пенсійну карку цього банку.

tsn.ua

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ