Росія планує повноцінне вторгнення до України

0
757
Останні дані свідчать про те, що Росія може планувати велику наземну війну проти України. Про це у своїй статті на сайті американського журналу Newsweek пише професор Ратгерського університету Олександр Мотиль

Експерт аналізує нещодавні висловлювання кремлівських аналітиків щодо можливого “сирійського варіанту” в Україні. “У демократичних країнах, приватні аналітики в цілому говорять самі за себе.

В авторитарних, тоталітарних і фашистських режимах високопоставлені аналітики часто говорять від імені лідера, хоча й неофіційно, тим самим надаючи йому можливість заперечувати”, – пише експерт, відзначаючи, чому варто брати до уваги слова кремлівських аналітиків (Міхаїла Александрова із Московського Інституту міжнародних відносин, екс-“міністра” ДНР Алєксандра Кофмана та російського економіста Міхаїла Хазіна, які нещодавно висловлювалися про можливе вторгнення до України).

На думку Мотиля, щонайменше ці висловлювання свідчать про “бруталізвцію російської політичної культури”. Утім їхня детальність, на його думку, теж свідчить і про те, що цього разу це не просто розмови.
Мотиль наводить дані деяких американських експертів, згідно з чиїми підрахунками, Росія потребуватиме армію чисельністю від 667,123 до 865,769 осіб для повноцінного вторгнення до України.
“Чи може Росія розпочати таку війну, навіть будучи втягнутою у війну у Сирії?”, – запитує експерт. На його думку, така ймовірність є, але втрати з обох боків (і українців, і росіян) будуть величезними.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ