Завтра у Криму окупанти судитимуть незламного українського патріота-татарина

0
177

Завтра у Київському районному суді окупованого Сімферополя о 10 годині відбудеться продовження арешту так званому диверсанту – Редвану Сулейманову, кримському татарину, який більше 20 днів не здавався в одній з обложених українських військових частин в Криму у 2014 році. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Еміль Курбедінов, передає УНН.

“Завтра в Київському районному суді Сімферополя о 10 годині відбудеться продовження арешту т.зв. диверсанту – Редвану Сулейманову, кримському татарину, який більше 20 днів не здавався в одній з обложених українських військових частин в Криму в 2014 р, а в цьому році він був заарештований ФСБ!” – написав адвокат.

Нагадаємо, Федеральна служба безпеки Російської Федерації заявила, що українська розвідка підготовлювала терористичні акти в окупованому Криму.

Як повідомляли ЗМІ, стало відомо ім’я третьої особи, затриманої ФСБ РФ за підозрою в підготовці терактів в окупованому Росією Криму. Його звуть Ридван Рустемович Сулейманов, 1989 року народження, житель Запоріжжя.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ