Стівен Хокінг спроектує унікальний космічний корабель

0
121

Стівен Хокінг, знаменитий своїми роботами у сфері чорних дір і бестселерами типу “Короткої історії часу”, спільно з NASA створить унікальний надшвидкісний зореліт. За допомогою нього людство зможе здійснювати міжзоряні подорожі. Зореліт зватиметься StarChip.

Повідомляють, що вчений вже прорахував всі можливості StarChip.

Корабель розвиватиме швидкість до 151 млн км/год – дістатися найближчої до Сонячної системи зірки Альфа Центавра він зможе за 20 років (до зірки від Землі 4,367 світлових років). Сьогодні така швидкість для земних космічних апаратів практично неможлива, пише “Independent”.

Свої плани з проектування майбутнього міжгалактичного корабля Хокінг спільно з науковцями Інституту Сеула, що в Кореї, озвучував в квітні цього року. Проте, деталі розробки і можливість реалізації такого проекту залишалися під питанням. Потім розробкою StarChip зацікавились у NASA і тепер розгорнулась активна взаємодія, передає telegraf.

Зараз триває робота зі збільшення довговічності апарата. Необхідно, щоб зореліт зміг зберегти власну цілісність, а також працездатність протягом декількох десятиліть. Експерти NASA мають намір представити кілька нових технологічних рішень у рамках спеціалізованої виставки Electron Devices у Сан-Франциско цього тижня. Вони опишуть певні деталі стосовно маршруту польоту, який дозволив би уникнути зон із підвищеною радіацією.

Раніше учений NASA Гарольд Вайт представив проект надсвітлового космічного зорельота IXS Enterprise, здатного подолати швидкість світла у вакуумі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ