Вчора відбулися збори молодіжного активу Народного Руху України  

0
114

​19 листопада 2016 р. відбулися збори молодіжного активу Народного Руху України. Ми, молоді члени Народного руху України, глибоко стурбовані соціально-економічною ситуацією в державі та подальшою долею України, звертаємось до чергового з’їзду Народного Руху України.

Визнаємо, що НРУ це – політична партія, що виникла і діє як вияв народної ініціативи, скерованої на розбудову національної, незалежної, соборної, правової, соціальної, демократичної держави.

Переконані, що саме НРУ в цей складний час має стати єднальною силою в парламенті та місцевих радах для всіх національних сил заради збереження цілісності України.

 

З глибокою повагою і шаною ставимось до наших одно партійців, які десятки років віддали розбудові партії і утвердженню державної незалежності України.

Запевняємо, що молодь прагне разом з старшими партійцями створити Рух як потужну політичну силу, а Україну – як незалежну і процвітаючу державу.

Для цього докладемо зусиль в омолодженні партії, що буде новою сторінкою в діяльності Руху.

З іншої сторони, звертаємо увагу керівництва партії та очільників на місцях приділяти більше уваги роботі з молоддю, залученню до керівних органів партії на всіх рівнях. Зокрема, рекомендуємо з’їзду партії (20.11.2016 р.) обрати першим заступником голови Андрія Верлатого.

Вимагаємо внести зміни до Статуту партії щодо обрання представників молодіжного Руху першими заступниками, починаючи з низових до центральних ланок Руху.

Вважаємо за необхідне започаткувати Школу молодого політика-рухівця, створити громадські приймальні для вирішення нагальних проблем громадян.

Переконані, що спільна робота молоді та старшого покоління рухівців є запорукою проходження Руху до Верховної Ради України, місцевих рад та сприяння розвитку України, як процвітаючої та незалежної держави.

Андрій Верлатий

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ