У Донецьк прибув підрозділ Кадирова «Північ»

0
962

Найманці з шевронами ВВ «Північ» (частина особистої гвардії глави Чечні Кадирова, що має в своєму підрозділі важке озброєння і бойову техніку), вважаються одним з найбільш небезпечних підрозділів чеченських бойовиків. 17 листопада, вони були помічені в центрі окупованого Донецька і своїм звіриним виглядом налякали мирних жителів. У соцмережах городяни повідомляють про те, що найманці ходили великими групами, в пабликах є фото новоприбулих у «ДНР» рятівників «руського мира».

Донеччани відразу відзначили, що бойовики не з тутешніх, – повідомляє dialog.

«Ми за роки окупації вивчили напам’ять всі їх відмінності, одяг, обмундирування. У цих були незвичні шеврони: зображення двох прапорів на гірській вершині і напис «Північ», – жваво обговорюють другий день поспіль появу головорізів Кадирова донеччани.

Очевидці написали, що бойовики по-хазяйськи прогулювалися по Донецьку, особливо багато їх було помічено в районі «Золотого кільця».

«Нишпорять, злі, своїми очима туди-сюди стріляють, щось видивляються, запам’ятовують», «У Захараса, напевно, щось намічається, не даремно в «ДНР» почастішали обстріли, приходить нова техніка, найманці, так і про «гумконвої» недарма кажуть», «Бачив багато камуфляжників, по всьому місту натовпами ходять», ««Північ» – це чеченці, точніше «кадирівці»«, «Підготовка від колишніх бійців ГРУ і навіть SEAL. Хоча, яка різниця, все одно наші покрошать», – діляться враженнями від побаченого в обговореннях донеччани.

Нагадаємо, в «ДНР» днями прибуло близько 400 проросійських найманців для поповнення рядів бойовиків, найближчим часом в Росії до відправки в Донбас готують ще 1300 осіб.

Також повідомлялося про плани терориста і ватажка «ДНР» Захарченко при підтримці окупаційних військ почати наступ на Маріуполь. Читайте більше тут:

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ