Сторінки в соцмережі здають в оренду

0
94
Рекламні агенції беруть в оренду сторінки в соцмережах. Там проводять рекламні компанії, використовуючи друзів, які підписані на сторінці. За оренду сторінки щотижня платять 400 гривень. Про це Gazeta.ua розповів представник агенції “інформаційні технології” Олександр.

“Оренда акаунта в соцмережі залежить від кількості друзів на сторінці та того як давно він зареєстрований, – каже Олександр. – потрібно, щоб сторінка діяла не менше року і була активною, тобто, якщо на неї заходили не рідше ніж раз на тиждень. Найбільше цікавлять сторінки у мережі Facebook.”

Користувач повністю передає доступ до сторінки на 2-6 місяців. Поки сторінка в оренді не має право на неї заходити. Оплата відбувається щотижня на картку.

“На сторінці ми розміщуємо товари і послуги, які продаємо. Цю сторінку будуть бачити українці і закордонні користувачі. З свого боку обіцяємо, що ніяких незаконних товарів рекламувати не будемо. Якщо користувач побачить, щось, що його не задовольняє може заблокувати сторінку”

Із власником сторінки рекламна агенція підписує договір, в якому вказується термін оренди та розмір оплати.

“Свої сторінки здають в оренду вже близько 3 тисяч українців. Це вигідно рекламним компаніям. По перше, в групі у людини люди приблизно однакового віку, достатньо забезпечені, бо мають доступ до мережі. На сторінках часто розміщають рекламу інтернет магазинів. Ви швидше купите товар, який розміщений на сторінці друга, ніж з невідомого магазину”, – додав Олександр.

ПОШИРИТИ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ