У Реви заявили, що безробітні також мають право на субсидії

1
278
Люди, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, та студенти мають право отримувати субсидії

Про це заявив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, повідомляє прес-центр відомства.

“Громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і отримують допомогу з безробіття, студентам денної форми навчання враховують фактичний розмір доходу. А громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, але не отримують допомогу з безробіття, враховують один прожитковий мінімум. Для тих, хто не перебуває на обліку в центрі зайнятості і свої доходи декларує як нульові, ставимо два прожиткових мінімуми”, – заявив Музиченко.

Він також зазначив, що при отриманні субсидії у цьому році будуть враховуватися доходи, отримані у минулому календарному році.

За його словами, тимчасово переміщені особи мають право на отримання субсидії, оскільки не буде враховуватися у дохід грошова допомога, яка їм виплачується державою.

  • Раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що люди, які мають борги за житлово-комунальні послуги, все одно можуть оформити субсидії за певних умов.

1 коментар

  1. Допомога по безробіттю 644 гривні на місяць, а прожитковий мінімум встановлено на рівні 1544 грн. на місяць. Ось така антисоціальна політика в Україні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ