Гіганти IT-індустрії створять штучний інтелект разом

0
148

Найбільші IT-компанії домовилися про співпрацю, щоб зрозуміти переваги штучного інтелекту.

Провідні глобальні високотехнологічні компанії – Google, Facebook, Amazon, IBM, Microsoft – об’єднують зусилля для розробки майбутнього застосування штучного розуму, повідомляє Engadget.

У всіх п’яти компаній-засновників є величезні проекти щодо застосування штучного інтелекту. Приміром, у IBM є медичний суперкомп’ютер Watson, а у Google – окремий підрозділ з розвитку ШІ під назвою Deep Mind.

Партнерство по ШІ буде підтримувати відповідні дослідження та рекомендувати кращі практики в області етики, прозорості і секретності, коли мова йде про дослідження штучного інтелекту.

“Ми вважаємо, що технології штучного інтелекту відкривають величезні перспективи для підвищення якості життя людей та можуть бути використані, щоб допомогти людству вирішувати важливі глобальні проблеми, такі як зміна клімату, нестача продуктів харчування, проблеми охорони здоров’я та освіти”, – повідомляє сайт об’єднання.

Журналісти відзначають, що до програми поки не приєднався Apple, однак великі шанси, що компанія з Купертино зробить це найближчим часом.

ПОШИРИТИ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ