До Samsung позиваються через “вибухи пральних машин”

0
173

Компанія Samsung Electronics підтвердила, що веде переговори з американською владою після позову про “вибухи пральних машин”.

Комісія США з безпеки споживчих товарів попередила про проблеми з деякими машинами вертикального завантаження Samsung.

Це сталося після того, як американська юридична фірма подала проти південнокорейської компанії позов. Позивач каже, що ці проблеми можуть призвести до травм чи пошкоджень майна.

Йдеться про машини з вертикальним завантаженням, випущені з березня 2011 року по квітень 2016 року, але конкретну модель не називають.

Речник Samsung також сказав, що техніки, проданої за межами Північної Америки, це не стосується.

Раніше у США вирішили відкликати близько мільйона смартфонів Samsung Galaxy Note 7 через загрозу вибуху або загоряння батареї.

Як підрахувало агентство Bloomberg, через той скандал капіталізація Samsung впала більш, ніж на 22 млрд доларів за кілька днів.

Перевірити серійний номер

“У рідкісних випадках машини, про які йдеться, можуть почати аномально вібрувати. Це може нести ризик травм чи пошкодження майна під час прання поcтільної білизни, об’ємних чи водостійких речей”, – заявили у Samsung.

Споживачам, які мають відповідні моделі, радять використовувати для таких речей делікатний цикл прання з нижчими обертами.

Samsung не називає конкретних моделей, але люди можуть дізнатися, чи має їхня машина таку проблему, за її серійним номером.

Американська фірма, яка подала позов проти компанії, твердить, що деякі із машинок “вибухали в будинках власників”.

“Споживачі повідомляли, що машини вертикального завантаження Samsung вибухали вже в день встановлення, інші власники бачили, як машини вибухали через місяці чи навіть більше, ніж через рік після придбання”, – сказано в заяві фірми.

Смартфони

Image copyrightARIEL GONZALEZ

Раніше американське відомство з питань захисту прав споживачів офіційновідкликало смартфони Samsung Galaxy Note 7 через загрозу вибуху або загоряння батарей.

Їх власники, як обіцяє Samsung, зможуть обміняти свій смартфон на новий або забрати гроші.

Влада кількох країн світу також заборонила використовувати смартфони Galaxy Note 7 у літаках.

За даними корейської компанії, загалом мають відкликати 2,5 млн апаратів по всьому світу.

Водночас у четвер Samsung заявив, що цього тижня почне продавати оновлені Galaxy Note 7 у Південній Кореї. А 28 жовтня стартують продажі на інших ринках, зокрема в деяких європейських країнах.

У компанії запевняють, що новий телефон працює, як слід, і не має проблем із безпекою.

Джерело: ВВС Україна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ