У Грузії арештують Саакашвілі у разі повернення

0
176

Міністерство внутрішніх справ Грузії заявило, що колишнього президента країни, нині – голову Одеської області України Міхеіла Саакашвілі негайно арештують, якщо він спробує повернутися до Грузії.

Міністр внутрішніх справ Георгій Мгебрішвілі нагадав грузинським журналістам, що Саакашвілі перебуває у розшуку за кількома кримінальними справами. Нещодавно пан Саакашвілі заявив, що повернеться до Грузії одразу після оголошення результатів екзит-полів парламентських виборів у країні, призначених на 8 жовтня.

У виборах бере участь партія Саакашвілі “Єдиний національний рух”, також у мажоритарні депутати балотується його дружина Сандра Руловс. Екс-президент Грузії також планує незадовго до виборів відкрити у Туреччині виборчий штаб.

Міхеіл Саакашвілі залишив Грузію після того, як у 2013 році президентом країни став Георгій Маргвелашвілі. За нової влади проти Саакашвілі порушили кілька кримінальних справ, зокрема, його підозрюють у розтраті бюджетних коштів, перевищенні повноважень у зв’язку із розгоном протестної акції у 2007 році і в причетності до побиття опозиціонера.

Екс-президента також заочно арештували і оголосили в державний розшук, проте грузинська влада так і не добилася оголошення його в міжнародний розшук. Сам Саакашвілі називає своє переслідування політично вмотивованим.

ПОШИРИТИ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ