УГОРЩИНА: ДЕМОНСТРАЦІЯ НАПЕРЕДОДНІ РЕФЕРЕНДУМУ

0
183

В Угорщині незадовго до референдуму організували демонстрацію, що збіглася з річницею загострення міграційної кризи, коли було зведено паркан на кордоні, а на головному вокзалі столиці скупчилися сотні біженців.

Група солідарності з мігрантами звела намети в центрі Будапешта у спробі нагадати про умови, в яких тоді перебували шукачі притулку.

“Уряд надзвичайно огидно використовує тему міграції як засіб пропаганди й агітації, щоб заручитися підтримкою виборців, незважаючи на те, що в останній період дедалі менше людей, які шукають притулку, можуть потрапити в країну,” – каже представниця організації Аліз Пожувальські.

Міграційна криза збурила політичні дебати в Угорщині, де 2 жовтня відбудеться ініційований урядом референдум щодо обов‘язкових квот на розподіл біженців, запроваджених в ЄС.

Прем‘єр-міністр Віктор Орбан, який заявляв, що до цього часу ніхто в Європі не запитував людей, чи підтримують вони квоти на примусове переселення біженців, цього разу повідомив, що знає, до яких кроків буде вдаватися, якщо його результати будуть позитивними для уряду, як передає з Будапешта кореспондентка Євроньюз Андреа Хаягош:

“За два тижні до референдуму більшість опитувань свідчать, що досі залишається невизначеним, чи на дільниці прийде достатня кількість виборців, щоб він вважався дійсним, але одна річ виглядає точно: більшість людей, які голосуватимуть, будуть висловлюватися за те, до чого закликає влада в цій кампанії.”

Джерело: euronews

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ