З полону звільнені ще двоє українців

0
143

З полону бойовиків на Донбасі звільнені двоє українців – волонтер Володимир Жемчугов та представник місії ООН Юрій Супрун – повідомив президент України Петро Порошенко.

“Володимир Жемчугов і Юрій Супрун звільнені з полону! Їм буде надано необхідну медичну допомогу”, – йдеться на сторінці президента у Twitter.

Агенція “Інтерфакс” повідомляє, що українська сторона провела обмін полоненими із представниками самопроголошених “ДНР” та “ЛНР” у суботу на мосту в місті Щастя на Луганщині.

Обмін у присутності спостерігачів ОБСЄ, представників Червоного Хреста і журналістів відбувся за формулою “два на чотири”.

Представники “ДНР” та “ЛНР” передали двох затриманих, а Київ – чотирьох, серед яких троє чоловіків і одна жінка, повідомляє “Інтерфакс”.

Володимир Жемчугов, який був тяжко поранений, коли підірвався на розтяжці, перебував у полоні з осені 2015 року. В результаті підриву він втратив обидві руки.

“Він потребує термінової реабілітації”, – розповіла в ефірі каналу “112 Україна” перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Юрія Супруна, який є співробітником моніторингової місії ООН, затримали у квітні в Донецьку представники самопроголошеної “ДНР”.

Джерело: ВВС Україна

ПОШИРИТИ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ