Понад 200 правоохоронців понизили в посаді

0
125

На Полтавщині в результаті проведення переатестації комісії прийняли рішення про пониження на посаді 215 правоохоронців. Про це під час прес-конференції повідомив керівник управління кадрового забезпечення ГУНП Полтавщини Сергій Гаврик.

“Станом на сьогодні атестаційні комісії прийняли рішення про невідповідність обійманим посадам і звільнення зі служби 108 правоохоронців. З них 29 працівників оскаржили рішення атестаційної комісії в суді. Зараз у провадженні окружного адмінсуду Полтави перебуває 30 адміністративних скарг, у 10 справах винесено постанови про задоволення позову, а в трьох випадках судові рішення допущені до негайного виконання. Також комісія прийняла рішення про пониження в посаді 215 працівників поліції. Але зараз всі ці судові рішення не набрали законної сили та оскаржуються ГУНП Полтавщини в Харківському апеляційному суді”, − розповів С.Гаврик.

Згідно з даними управління, 397 осіб визнані такими, котры відповідають обійманим посадам та заслуговують на підвищення.

Саме ці працівники будуть призначені на посади тих керівників, які в результаті попередніх хвиль переатестації були звільнені.

Також сьогодні у Полтавській області стартує набір 49 дільничих офіцерів та 64 слідчих. Конкурс складається з декількох етапів, для кожного з яких встановлено прохідний поріг. Триватиме відбір п’ять місяців. Під час навчання відібрані курсанти отримуватимуть стипендію. Заробітну плату ж обіцяють для дільничого − 6 тис. грн та 10 тис. грн для слідчого.

Джерело: УНН
ПОШИРИТИ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ