Росіянам дали 24 години, щоб забратися із Франції: Небувале обурення уболівальників Європи викликало звіряче поводження російських угруповань на Євро 2016

0
37

Поки офіційна влада замислюється над ситуацією, що склалася, ультраправі французи вже винесли росіянам свій суворий вирок – негайно забиратися з країни.

“За повідомленням La Provence, французькі, англійські, італійські, німецькі, українські, польські фани спільно з націоналістичними групами Франції дали російським уболівальникам 24 години, щоб вони зібрали монатки і покинули країну”, – написав Ростислав Демчук на своїй сторінці у “Фейсбуці”, передають Патріоти України.

В іншому випадку праві сили Франції обіцяють не шкодувати навіть жінок! Вони обіцяють відловлювати росіян в усіх містах! Небувале обурення уболівальників фактично всіх країн Європи викликало звіряче поводження російських фашистських угруповань, які приїхали до Франції підтримати свою збірну на Євро 2016.

За повідомленням світових ЗМІ під час побоїщ організованих російськими дикунами був убитий чоловік похилого віку, одна жінка перебуває у вкрай важкому стані. Російські звірі били навіть ДІТЕЙ! По всій видимості, націонал-патріотичні сили налаштовані вкрай агресивно і якщо російські фани проігнорують повідомлення не виключено, що в рідну Росію багато з них не повернеться, – передає La Provence.

На світлині: польські фани вступились за британців. Російських фанів розпізнають за камуфляжними шортами бриджами та російською символікою.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ